user voiceお客様の声

powered by Google

ローカルガイド

2026年06月05日

Super atmosfera, ekstra obsługa, przepyszna Wołowina Kobe. Panowie z Japonii (Wada, Nobu, Shizuka) pokazali cudowny klimat Japonii, są bardzo mili i przyjaźni. Panowie jesteście cudowni, dziękujemy za wszystko! Aż żal nam odjeżdżać do Polski, miłe zakończenie naszego pobytu w Japonii;) Polecam!
予約 Reservation
Translate